Sulge

“Absolute EvoKit” peidetud raamiga seinasisene lükanduks

Peidetud raamiga seinasisene lükandukse süsteem Absolute EvoKit – see on puhas ja minimalistlik lõpptulemus ilma nähtavate liistude ja raamita.

Peidetud raamiga seinasisene lükanduks

Lükandukse ava viimistletakse analoogselt seinaga ning ukselehe ja seina vahelised pilud on külgedelt ja ülalt varjatud tihenditega. Vaata videost (alates 02:05) seina viimistlemisest peale raami paigaldust

Kirjeldus Raami paigaldamiseks vajalik ava (laius x kõrgus) alates  131 x 211 cm kuni 191 x 211 cm. Käiguava (laius x kõrgus) alates 60 x 205 cm kuni 90 x 205 cm. Seinapaksus 100 või 125 mm. Ukseleheks sobivad peaaegu kõik sise-või disainukse tüübid (vt ukselehe paigaldusvideot).

Lisana saab juurde tellida ka vaikselt sulgeva mehhanismi (paigaldusjuhendi leiad siit)

Hinnad  Raam koos mehhanismiga – alates 427 € (100mm seinale) ja 472 € (125mm seinale); vaikselt sulgeva mehhanism 120€; ukseleht – alates 88 €; käepide – alates 13 €.

Märkus Seinasisese lükandukse mehhanism on saadaval ettetellimisel, mistõttu on toote tarneaeg tavapärasest pikem.

NÄIDISEGA SAAB TUTVUDA MEIE MÜÜGISALONGIS

Küsi pakkumist tootele “Absolute EvoKit” peidetud raamiga seinasisene lükanduks


    Lükanduksed

    • Kategooriad

    Sisetingimustesse

    Lükanduksed leiavad kasutust kohtades kus traditsioonilise ukse avamiseks ei ole piisavalt põrandapinda või on vajadus ruumi aeg-ajalt eraldada. Lükandustena on võimalik valmistada pea kõik Haapsalu Uksetehase siseuksed. Ukse mehhanismi saab paigaldada nii seinale kui lakke, samas peab arvestama, et ukseava kõrvalolev sein peab olema ukselehe laiuselt vaba.