Sulge

Toodete transport

Haapsalu Uksetehas pakub uste ja akende transpordiks tagaluuktõstukiga veoautot ning väiksemate kaupade transportimiseks  kaubikut. Transpordi hinna sisse kuulub kaubalause peal oleva kauba mahalaadimine veoautolt maha. Kauba teisaldamine edasi ei sisaldu transpordi hinnas.

Pakume ka toodete teisaldamist hoonesse. Teisaldamise hind sõltub korrusest kuhu tooted tarnida tuleb, ning see tuleb meie müügiesindajaga alati eraldi kokku leppida.

Kui objektile on suure autoga lähedale jõudmine võimatu liikluskorralduse, auto ohutuse tagamise või teeolude tõttu, siis on kliendi kohustus sellest meie müügiesindajat informeerida ning leppida kokku, kus tooted täpselt üle antakse. Kui juhtnööre pole antud ning auto ei pääse objektile lähedale, et tooteid üle anda, ning klient pole ka valmis neid ka mujal läheduses vastu võtma, siis transpordib autojuht tooted Haapsalu Uksetehase lattu tagasi ning transporditeenuse toimumise eest esitatakse kliendile siiski arve.

Toodete transpordi ja teisaldamise hinda küsige meie müügiesindajatelt.

Uste ja akende paigaldus ning vanade avatäidete demontaaz

Haapsalu Uksetehase pakub oma toodetele ka paigaldusteenust.
Paigaldusteenuse tellimine otse tootjalt aitab vältida hilisemaid probleeme ning võimalikku teineteise süüdistamist paigaldajate ja tootjate vahel, juhul kui uksed või aknad ei tööta nii nagu peaksid. Kui uksed või aknad on tellitud koos paigaldusega, siis saavad võimalikud probleemid lahendatud garantiikorras, eeldusel muidugi, et uste ja akendega on heaperemehelikult käitutud ning järgitud kasutus- ja hooldusjuhendeid.

Tule-ja helikindlate uste paigaldusele esitatavad nõuded on oluliselt rangemad tavaustest ning reguleeritud vastavate juhenditega, mistõttu tuleks nende uste paigaldusteenust mujalt ostes veenduda, et uste paigaldajad sellega kursis on ning kasutavad sellekohaseid kinnitustarvikuid ning tihendusmaterjale.

Vanade akende ja uste demontaazi võimalikkust hindavad meie paigaldustöötajad koha peal. On võimalik, et vahetevahel tuleb sellest ka keelduda, kui on oht, et avatäite demontaaziga koos vajab hiljem ülesehitamist terve sein.

Demontaaz ning paigaldus ei sisalda uste ja akende palede taastamist ei seest ega väljastpoolt. Üldjuhul saab avade ümbrus sedavõrd kannatada, et peale paigaldust on vaja teostada ka palede remondi ning viimistlustöid.

Samuti ei sisalda uste ja akende demontaaz vanade akende väljavedu olemasolevast hoonest ja nende utiliseerimist. Selleks tuleb tellida utiliseerimisteenus.

Paigalduse ja demontaazi hinda küsige meie müügiesindajatelt.

Uste ja akende reguleerimine ja hingede ning lukkude hooldus

Iga asi mis liigub, see ka kulub ning vajab hooldust.

Uksed ja aknad pakuvad rõõmu niikaua, kuni nad täidavad oma funktsiooni ja ei hakka tõrkuma, ega mingit häält tegema, millega nende kasutajad harjunud ei ole.

Hoonete, eriti puithoonete konstruktsioonid liiguvad erinevatel põhjustel, samuti ukselehed ja aknatiivad vajuvad aja jooksul mõnevõrra oma raskuse mõjul, mistõttu on vajalik aegajalt uste ja akende reguleerimine, et nad täidaksid oma funktsiooni ning ei tuletaks meile end iga kord häälekalt meelde, kui me neid kasutame.

Haapsalu Uksetehas kasutab oma toodete juures reguleeritavaid hingesid, mis hõlbustavad uste ja akende reguleerimist iseseisvalt vastavaid juhiseid järgides. Samuti on ka lukkude ning hingede õlitamine lihtne protseduur, millega igaüks inimene ise peaks hakkama saama.