Sulge

Puitaken 92

Puitakende puhul on ainult aknakonstruktsiooni alumised horisontaalpinnad kaetud alumiiniumprofiiliga. Puitaknad valmistatakse kvaliteetsest sõrmtapitud männipuidust.

Puitaknad peaksid olema kaetud värviga, nende välisviimistluses ei soovita me kasutada lakitud pinda, kuna laki vastupanuvõime nii UV kiirgusele kui ka pikkadele vihmaperioodidele, ei ole veel kahjuks võrdne välisviimistluses kasutatavate värvidega.

Kuna töötame nii RAL kui ka Tikkurila Symphony värvikataloogidega, siis peaks olema võimalik leida sobiv toon välisviimistluseks nende hulgast.

Küsi pakkumist tootele Puitaken 92


  Aknad

  • Kategooriad

  Sissepoole avanevad puitaknad ja puidust rõduuksed

  Sissepoole avanevad pöörd-kaldavanemisega puitaknad on traditsioonilised  Kesk-Euroopale, kuid tänu oma mitmetele eelistele kaheraamiliste akende ees on need kogumas järjest enam populaarsust ka Põhjamaades.

  Sissepoole avanev puitaken omab järgmiseid eeliseid:

  • erinevad ja praktilised õhutusvõimalused
  • läbipaistva putukavõrgu paigaldamise võimalus
  • liigutus ühe käepidemega võimaldab aknad tihedalt sulgeda kolmest küljest ning avada kahes suunas
  • klaaside lihtne puhastamine

  Puitaknad ja puit-alumiiniumaknad on oma konstruktsioonilt identsed. Erinevalt puitaknast, kus vaid akna alumised horisontaalsed konstruktsioonid on kaetud alumiiniumprofiiliga, on puit-alumiiniumaknad oma väliskonstruktsioonilt kogu ulatuses alumiiniumprofilidega kaetud, tagamaks efektiivseima kaitse välismõjude eest.