Sulge

Puit -alumiiniumaken 78

Puit-alumiiniumaknad on valmistatud sõrmtapitud liimpuidust ja kogu puitakna välimine perimeeter on kaetud alumiiniumprofiilidega. Puit-alumiinium aknad on oma konstruktsioonilt tipptase aknatootmises. Väljastpoolt hooldusvaba kuid seestpoolt mõnusalt hingav, soe puit, mis võimaldab väga erinevaid viimistlusvõimalusi (värv, lakk, peits, õli).

Puit-alumiinium aknad kaetakse alumiiniumprofiilidega, mis viimistletakse pulbervärvidega ja seal saame kasutada vaid RAL kataloogi.

Küsi pakkumist tootele Puit -alumiiniumaken 78


  Aknad

  • Kategooriad

  Sissepoole avanevad puitaknad ja puidust rõduuksed

  Sissepoole avanevad pöörd-kaldavanemisega puitaknad on traditsioonilised  Kesk-Euroopale, kuid tänu oma mitmetele eelistele kaheraamiliste akende ees on need kogumas järjest enam populaarsust ka Põhjamaades.

  Sissepoole avanev puitaken omab järgmiseid eeliseid:

  • erinevad ja praktilised õhutusvõimalused
  • läbipaistva putukavõrgu paigaldamise võimalus
  • liigutus ühe käepidemega võimaldab aknad tihedalt sulgeda kolmest küljest ning avada kahes suunas
  • klaaside lihtne puhastamine

  Puitaknad ja puit-alumiiniumaknad on oma konstruktsioonilt identsed. Erinevalt puitaknast, kus vaid akna alumised horisontaalsed konstruktsioonid on kaetud alumiiniumprofiiliga, on puit-alumiiniumaknad oma väliskonstruktsioonilt kogu ulatuses alumiiniumprofilidega kaetud, tagamaks efektiivseima kaitse välismõjude eest.