Tooted

Tulekindlad ja helikindlad uksed

Tulekindlad ja helikindlad uksed on kasutatuses sisetingimustes hotellitubade ja korterite välisustena ning tuldtõkestavate sektsioonide vaheustena.  Tootevalikus on ka  tuletõkkeuks välistingimustesse. Meie tuletõkkeuksed on edukalt läbinud helikindluse ja tulekindluse testid ning samuti ka suitsupidavuse katse vastavalt standardile EN 13501-2  klass Sa, Sm.

Klaaside osatähtsus tuletõkkeustes suureneb pidevalt, seetõttu on võimalik tellida uksi ka erineva suurusega tuletõkkeklaasidega. Uksi võib kehtiva sertifikaadi kohaselt valmistada kõrgusega kuni 2,4 m ja laiusega kuni 1,2 m.

Testide tulemusena on meil luba kasutada tuletõkkeustes ka nõuetele vastavat uksesilma, ukselehes asuvat mehhaanilist uksekella ning allalaskuvat lävetihendit.

Peitsulgur on samuti muutunud hotellitubade ustes ja ka teistes projektides järjest sagedamini kasutatavaks, mistõttu oleme katsetanud sellega nii uste sulgumisvõimet (50 tuh. korda), tule-ja helikindlust, kui ka suitsupidavust. Uksi võib väljastatud sertifikaadi kohaselt valmistada kõrgusega kuni 2,4 m ja laiusega kuni 1,2 m.

Värvitud uste toone võib valida Tikkurila Symphony ja RAL värvikataloogist, mis peaks rahuldama iga sisustajat. Praktiliselt piiramatu on ka spoonivalik, kuna lisaks naturaalspoonidele on täna turul ka hulgaliselt naturaalsel puidul baseeruvaid tehisspoone, millede pinnastruktuurid on vägagi intrigeerivad.
Soovi korral saab kõiki uksi tellida ka ainult helikindlatena.

Tuletõkkeuks EI30/Rw43dB

Hind alates
* Hind kehtiv standardmõõtudele
532 €
Lisa lemmikutesse Vaata hinnakirja

Ukseleht

Värvitud: ukselehe paksus 67 mm, pinnaks on vesialuselise värviga värvitud puitkiudplaat.
Spoonitud: ukselehe paksus 68 mm, pinnaks vesialuselise lakiga viimistletud väärispuuspoon (aluseks puitkiudplaat). Ukselehe serv peitsitud liimpuit (ukselehe serva spoonimine lisana).

Leng

Paksus 54 mm, sügavus 92 mm, värvitud vesialuselise värviga või peitsitud, mitmelamellilisest sõrmtapitud liimpuidust (lengi spoonimine lisana).

Lävepakk

Kõrgus 20 mm, tihendiga tammelävi + allalaskuv lävi.

Tihendus

2-kordne silikoontihend lengis, paisuv tuletõkketihend lengis.

Lukustus

Vastavalt tellimusele.

Hinged

Horisontaal- ja vertikaalsuunas reguleeritavad turvahinged, 4 tk.

Värvikataloog
DISAINUKSED

Trendoor märki kandvad uksed ühendavad endas maksimaalselt nii esteetilisi kui ka tehnilisi võimalusi uksetootmises.