Tooted

Välisuksed

Haapsalu Uksetehas toodab väljapoole avanevaid välisuksi, mis tagavad tõrgeteta kasutamise kõigil neljal aastaajal ning on seetõttu Põhjamaades ainuõige valik.
Puidust välisuksed peavad olema valmistatud eriti professionaalselt, kuna nad asetsevad tänu meie muutlikule ja mitmepalgelisele ilmastikule väga rasketes tingimustes.
Välisuksi valides tuleks uurida, kuidas on tagatud välisuste soojapidavus, turvalisus ning uste kujukindlus ehk võime püsida sirge ja stabiilsena, samuti on oluline uste hingede lihtne järelreguleerimisvõimalus ekspluatatsiooni käigus . Tänu keerulistele ilmastikutingimustele tuleks puidust välisuks kindlasti kord aastas kriitiliselt üle vaadata ning hinnata uste välispinda ja lukkude ning hingede hooldusvajadust.

Välistingimustesse sobivate uste valikus leidub ka tulekindel välisuks, terrassiuks ning kuuridele või hoiuruumidele sobiv külma ruumi välisuks Paviljon.

Diplomaat tamm 2D & 3D

Hind alates
* Hind kehtiv standardmõõtudele
1782 €
Lisa lemmikutesse Vaata hinnakirja

Ukseleht

ukselehe paksus 63 mm, pinnaks on 1,5 mm tammespooniga (spoonisüü suund horisontaalselt või verikaalselt) pealistatud alumiiniumvineer (Diplomaat 2D), Diplomaat  tamm 3D ukse puhul on ukselehe sise- ja välispind harjatud ning õlitatud.

Leng

Paksus 54 mm. Sügavus 105 mm, lengide pind kaetud 1,5 mm tammespooniga, õlitatud, lengikonstruktsioon mitmelamellilisest, sõrmtapitud liimpuidust

Lävepakk

Kõrgus 25 mm, alumiiniumist profiili ja kulutusliistuga, materjal iroko.

Tihendus

Kahekordne tihendus - silikoontihendid nii ukselehes kui lengis.

Lukustus

Kolmepunkti turvaluku komplekt FIX M5500 RST, roostevaba.

Hinged

Horisontaal- ja vertikaalsuunas reguleeritavad peithinged, 3 tk.

Lisavarustus

Taustvärvitud klaaspaketiga külgframuug GLOSSY, klaaspakett paigaldatud ilma nähtavate naelte ja kruvideta. (NB! Saadaval ainult mõõdus 400x2090mm, hind 588€/tk lisandub ukse hinnale!).

Juhendid / sertifikaadid / joonised / dokumendid
Framuugid ja laiendid
Avatava laiendiga välisuks
Paaris välisuks
Külgframuugiga välisuks
Ülaframuugiga välisuks
Ülaframuugiga paaris välisuks
Külg- ja ülaframuugiga välisuks
DISAINUKSED

Trendoor märki kandvad uksed ühendavad endas maksimaalselt nii esteetilisi kui ka tehnilisi võimalusi uksetootmises.