Tooted

Välisuksed

Haapsalu Uksetehas toodab väljapoole avanevaid välisuksi, mis tagavad tõrgeteta kasutamise kõigil neljal aastaajal ning on seetõttu Põhjamaades ainuõige valik.
Puidust välisuksed peavad olema valmistatud eriti professionaalselt, kuna nad asetsevad tänu meie muutlikule ja mitmepalgelisele ilmastikule väga rasketes tingimustes.
Välisuksi valides tuleks uurida, kuidas on tagatud välisuste soojapidavus, turvalisus ning uste kujukindlus ehk võime püsida sirge ja stabiilsena, samuti on oluline uste hingede lihtne järelreguleerimisvõimalus ekspluatatsiooni käigus . Tänu keerulistele ilmastikutingimustele tuleks puidust välisuks kindlasti kord aastas kriitiliselt üle vaadata ning hinnata uste välispinda ja lukkude ning hingede hooldusvajadust.

Välistingimustesse sobivate uste valikus leidub ka tulekindel välisuks, terrassiuks ning kuuridele või hoiuruumidele sobiv külma ruumi välisuks Paviljon.

Active 1PK (1PS; 1R)

Hind alates
* Hind kehtiv standardmõõtudele
859 €
Lisa lemmikutesse Vaata hinnakirja

Välisuks ACTIVE on mõeldud ennekõike intensiivse kasutusega hoonete (kortermajade trepikodade, tootmishoonete jms) välisukseks. Ukseleht on kaetud kõrgsurvelaminaadiga ning ukselehe servad on löökidele vastupidamise suurendamiseks tehtud massiivtammest ning kaetud puiduõliga. Ukse lävi on roostevabast  terasest. Lisaks saab tellida ka paksu (1,5mm) tammespooniga kaetud ja õlitatud lengi ning massiivtammest õlitatud klaasiliistu. Uks on saadaval 3 erineva klaasilahendusega - 1PS (pikk, kitsas klaasiava ukselehe servas), 1PK (pikk, kitsas klaasiava ukselehe keskel) või 1R (suur klaasiava ukse ülaosas).

Ukseleht

Ukselehe paksus 63 mm, pinnaks on kõrgsurvelaminaat (värvitoonid: valge, hall või tamme mustriga. NB! Pildil olev toon on illustratiivne!), ukselehe serv õlitatud massiivtammest servakant.

Leng

Paksus 54 mm, sügavus 105 mm, värvitud vesialuselise värviga.

Lävepakk

Kõrgus 25 mm, roostevabast terasest.

Tihendus

Kahekordne tihendus - silikoontihendid nii ukselehes kui lengis.

Lukustus

Vastavalt tellimusele.

Hinged

Horisontaal- ja vertikaalsuunas reguleeritavad turvahinged, 3 tk.

Klaas

Klaaspakett selektiivklaasiga, klaasiliist värvitud vesialuselise värviga.

Juhendid / sertifikaadid / joonised / dokumendid
Framuugid ja laiendid
Avatava laiendiga välisuks
Paaris välisuks
Külgframuugiga välisuks
Ülaframuugiga välisuks
Ülaframuugiga paaris välisuks
Külg- ja ülaframuugiga välisuks
DISAINUKSED

Trendoor märki kandvad uksed ühendavad endas maksimaalselt nii esteetilisi kui ka tehnilisi võimalusi uksetootmises.