Tooted

Laminaatuksed

Laminaatuksed on mõeldud aktiivselt kasutatavatele ruumidele, näiteks koolide klassiruumid, lasteaiad, ühiskondlikud tualetid, bürood jne. Uste valmistamisel kasutatav kõrgsurvelaminaat on vastupidav löökidele ja kulumisele ning seda on saadaval väga erinevates toonides ja mustrites. Ukselehe serv võib olla sobivas toonis värvitud massiivpuidust, lakitud kõvast väärispuidust või osaliselt kaetud roostevaba plekiga.

Uste lengid võivad olla värvitud, spoonitud või olla osaliselt kaetud roostevaba plekiga. Roostevaba plekiga kaetud lengid on sobilikud eelkõige ustele, millest transporditakse läbi esemeid, mis võivad sattuda kontakti lengiga ning seda kahjustada. Sellised on näiteks haiglates ja raviasutustes palatite uksed.

Laminaatkattega siseuks

Hind alates
* Hind kehtiv standardmõõtudele
250 €
Lisa lemmikutesse Vaata hinnakirja

Ukseleht

Ukselehe paksus 40 mm, toruplaattäitega, pinnaks on kõrgsurvelaminaat.

Leng

Värvitud: paksus 42 mm, sügavus 68 või 92 mm, värvitud vesialuselise värviga, mitmelamellilisest sõrmtapitud liimpuidust.
Spoonitud: paksus 42 mm, sügavus 68 või 92 mm,  väärispuuspooniga kaetud ja vesialuselise lakiga viimistletud mitmelamellilisest sõrmtapitud liimpuidust.

Lävepakk

Lisavarustusena.

Tihendus

Lisavarustusena.

Lukustus

Pööratava tuuleriiviga (käelisuse muutmiseks).

Hinged

Vertikaalsuunas reguleeritavad 2 tk.

Juhendid / sertifikaadid / joonised / dokumendid
DISAINUKSED

Trendoor märki kandvad uksed ühendavad endas maksimaalselt nii esteetilisi kui ka tehnilisi võimalusi uksetootmises.