Kontakt ja edasimüüjad

TALLINNA MÜÜGISALONG

Hallivanamehe 4
11317 Tallinn
Avatud E - R 10.00 - 17.30 
Telefon: +372 6515 888
Faks: +372 6515 889
E-post: salong@uksetehas.ee 

Rein Vaikre 
müügisalongi juhataja
rein@uksetehas.ee 
+372 6515 890

Priit Saks 
müügiesindaja
priit@uksetehas.ee 
+372 6515 888

Iris Teinemaa 
müügiesindaja
iris@uksetehas.ee 
+372 6515 887

Jana Varik 
müügiesindaja, aknamüük
jana@uksetehas.ee 
+372 6515 891

Anneli Soomre
müügiesindaja, aknamüük
anneli@uksetehas.ee 
+372 6515 573

Marianne Maalmann -Org
müügiesindaja
marianne@uksetehas.ee 
+372 5214 538

Disainuksed

Trendoor märki kandvad uksed ühendavad endas maksimaalselt nii esteetilisi kui ka tehnilisi võimalusi uksetootmises.